top of page
Vepřové maso přeštické
pig-icon-vector-9549680.png

Přeštické vepřové

Z FARMY

volný výběh.png

Z ČESKÉ FARMY

Bio.png

KVALITNÍ KRMENÍ

quality-icon-award-vector-25322832.png

NEJVYŠŠÍ KVALITA

Přeštické černostrakaté prase

Vepřové maso z přeštíků je široce uznávaný mezi kulinářskými experty a velice populární mezi československými labužníky. Trvalo delší dobu než se farmáři rozhodli toto plemeno chovat nejen pro vybrané restaurace, ale i pro bežné lidi. Tento tučný a  svalový sportovec s černými štětinami spořádá oproti běžným prasatům daleko více krmiva. Roste tak déle a pomaleji než klasické prase z běžných českých chovů. Díky pomalému růstu je maso krásně křehoučké a prorostlé tukem. Tuk je přesně to, co přeštíka odděluje od ostatních plemen a sadí ho do 3 nejlepších a nejchutnějších drůhů vepřového masa na světě.

prase-přeštík.jpg
přeštické-Prase.jpg

Přeštíci mají po celou dobu výkrmu pohodový život. Střídá se krytý i venkovní chov, takže se i během hezkého počasí jít můžou pořádně slunit. Nechybí jim ani dostatek krmiva nebo prostor k pití. Podává se jim krmivo, které prochází důkladnou kontrolou kvality. 

S jistotou můžeme zaručit, že se jim dostává čistá a zdravá strava bez průmyslových přísad. Prakticky neustále jsou na čerstvém vzduchu a v čistotě. Díky tomu jsou ve skvělé kondici a psychické pohodě.

bottom of page